Sylva Lauerová: Experimentální atlas mužů (2019) - kniha naší pilotní spisovatelky vydaná nakladatelstvím CPress, Albatros Media

Experimentální atlas mužů

Toho doma nechci! ... aneb vyhněte se osudovému omylu.

Neulovili jste náhodou do své domácí sbírky smrtelně jedovatý exemplář?

V identifikaci partnerů, které u rodinného krbu rozhodně nepotřebujete, vám pomůže EXPERIMENTÁLNÍ ATLAS MUŽŮ – vtipná, odvážná a genderově odvázaná kniha, jejíž autorkou je spisovatelka, o které se říká, že se nebojí žádných tabu.

Sylva Lauerová, mající na svém literárním kontě řadu bestsellerů (Hračka, Sexy strategie, Jumaroro), připravila ve spolupráci s nakladatelstvím CPress z mediální skupiny ALBATROS publikaci, která zcela vybočuje ze zažitých konvencí.

Bohatě ilustrovaný EXPERIMENTÁLNÍ ATLAS MUŽŮ vám v rámci devíti čeledí nabídne několik desítek druhů mužů vyskytujících se na našem území. Zjistíte, jak poznat Skuhravce hypochondrického, odhalíte triky Pijavce zásuvkovitého, seznámíte se s kriticky ohroženými druhy, jako je Hodník věrný a Výjimečník charakterní, a neodoláte Blahobytníku množivému. Po přečtení této knihy už nikdy nesednete na lep Spořiči drastickému a obloukem se vyhnete například Rypákovci řevnivému. A hlavně – budete se bavit!

Kniha úspěšně parodující vědeckou publikaci se zaměřuje na výskyt a signifikantní rysy zkoumaných endemických druhů mužů a chovatelkám či chovatelům poskytuje cenné rady pro domácí péči.

Není pochyb, že EXPERIMENTÁLNÍ ATLAS MUŽŮ bude skvělým dárkem nejen mezi ženami, které v něm naleznou své drahé polovičky, vysněné partnery či nepovedené ex-partnery, ale i dárkem pro muže se smyslem pro humor a nadsázku.

Autorem ilustrací je přední český kreslíř Tomáš Kučerovský.

EXPERIMENTÁLNÍ ATLAS MUŽŮ je k dispozici na pultech všech větších knihkupectví v ČR. Žádejte jej u svých knihkupců, např. v síti knihkupectví Kanzelsberger, Knihy Dobrovský, knihkupectví Academia a v internetových knihkupectvích.

Knihu lze zakoupit například zde.