NABÍZÍME PROSTOR EXPERIMENTÁLNÍ POEZII. NAJDĚME SPOLEČNĚ AUTORY, KTEŘÍ JEJ ZAPLNÍ!

experimentální poezie

Nabízíme prostor experimentální poezii. Najděme společně autory, kteří jej zaplní! V průběhu roku 2015 bude knižní trh bohatší o výstřední poetický přírůstek. Nakladatelství van Aspen, za výrazné finanční...

Nabízíme prostor experimentální poezii. Najděme společně autory, kteří jej zaplní!

V průběhu roku 2015 bude knižní trh bohatší o výstřední poetický přírůstek. Nakladatelství van Aspen, za výrazné finanční podpory básnířky a spisovatelky Sylvy Lauerové, vydá básnický almanach současné české experimentální poezie.

 „České kultuře stále chybějí mecenáši. Postrádám ochotu využít soukromé prostředky k podpoře projektů, které neslibují žádný profit. Poezie není komerčním artiklem, přesto a nebo právě proto je třeba její podpoře věnovat pozornost,“ říká o projektu Sylva Lauerová.

Bylo jen otázkou času, kdy přijde autorka známá jako český literární chameleon s dalším ze svých nepředvídatelných plánů. Po podpoře ženské milostné poezie opět použije finanční prostředky, získané prodejem svých komerčně úspěšných románů, tentokrát k podpoře básní experimentálních.

Využijte této možnosti vy osobně nebo pomozte při vyhledávání vhodných autorů!

Termín pro zaslání ukázek autorské tvorby je 31. srpen 2014. Každá jednotlivá nabídka by měla obsahovat nejménětři vlastní díla a osobní údaje minimálně v rozsahu: věk, lokalita trvalého bydliště, obor, ve kterém autor pracuje či který studuje, zda a kde byla jeho díla dříve publikována, eventuálně jakákoli předchozí autorská zkušenost. Následně budete individuálně kontaktováni a informováni o dalším postupu. Neposkytujeme autorskou odměnu, nabízíme prostor vaší poezii a její následnou masivní marketingovou podporu a propagaci v rámci almanachu současné české experimentální poezie

 

Svá autorská díla zasílejte na adresu: nakladatelstvi@vanaspen.com

 

Za van Aspen, s. r. o.

Mgr. Jitka Kratochvílová

 

 

 

 

 

.............................................................................................................................................................

Sylva Lauerová je kontroverzní osobností české literární scény, na svém kontě má řadu titulů, mezi nimi i dvě básnické sbírky. Je autorkou komerčně velmi úspěšných knih (erotického bestselleru Hračka, thrilleru o dominantně-submisivním vztahu Otrok, detektivně-mysteriózního dramatu z amazonské džungle Jumaroro a mystického románu Tichošlap). Organizuje výtvarné happeningy (Projekt Michael2007), podporuje aktivity na poli literárním (almanach milostné poezie Královny slz a ostružin) či módním (projekt Impersoned).

Brněnská rodačka žijící dnes mezi Brnem, Prahou a Seychelskými ostrovy stále více poutá pozornost čtenářské veřejnosti. Prozatím poslední román z pera Sylvy Lauerové, komorní thriller Tichošlap, se v prosinci tohoto roku dočká své komiksové podoby, takže se milovníci „devátého umění“ mají na co těšit.

 

  • Prostor poezii fb